Підготовка до ЗНО 2020

ВСЕ ПРО ЗНОАктуальні дати основної сесії ЗНО

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Відтак основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики - 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов - 6 липня, з англійської мови - 7 липня, з історії України - 9 липня, з біології - 13 липня, з географії - 15 липня.

До 4 червня 2020 року на інформаційних сторінках будуть розміщені запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня - 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня - 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого - 24 березня.

Презентація "Актуальні питання ЗНО" :

https://dneprtest.dp.ua/docs/2019/pdf/aktual_info_zno2020_21_05.pdf


Підготовка до ЗНО 


Інформація щодо ЗНО-2020

ЗНО 2020. Презентація    https://dneprtest.dp.ua/docs/2019/pdf/zno_20201.pdf


Кількість завдань ЗНО з предметів


Онлайн-підготовка до ЗНО

1. Платформа PROMETHEUS. 

Курси "Українська мови та література", "Історія України", "Математика". 

2. OSVITA.UA 

Підготовка до ЗНО. Особливості тестів, програма ЗНО, завдання та відповіді, онлайн-тести.

Предмети: Українська мова та література, Математика, Історія України, Географія, Біологія, Фізика, Хімія, Англійська мова. 

3. ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн - тести зовнішнього оцінювання. 

Предмети: Українська мова та література, Математика, Історія України, Географія, Біологія, Фізика, Хімія, Англійська мова.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років

4. ЗНО КЛУБ. 

Всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО. Онлайн-тести, довідники. 

Предмети: Англійська мова, Біологія, Географія, Мова та література, Історія України, Математика, Фізика, Хімія.

5. Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education.

Підготовка до ЗНО з Англійської мови

Програми, критерії оцінювання, онлайн-тести, аудіювання.

6. Besmart

Підготовка до ЗНО онлайн.

Предмети: Українська мова, Українська література, Фізика, Хімія, Географія, Історія України, Англійська мова, Математика, Біологія.


Графік проведення зовнішнього оцінювання 2020 року

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 15 червня 2020 року.


Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року :

Математика   21 травня (четвер)

Українська мова та література   26 травня (вівторок)

Фізика   28 травня (четвер)

Іспанська мова   01 червня (понеділок)

Німецька мова   01 червня (понеділок)

Французька мова   01 червня (понеділок)

Англійська мова   02 червня (вівторок)

Історія України   04 червня (четвер)

Біологія   09 червня (вівторок)

Географія   11 червня (четвер)

Хімія   15 червня (понеділок)


Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року; оголошення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України - не пізніше 20 червня 2020 року; оголошення результатів з біології, географії та хімії - не пізніше 24 червня 2020 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 25 червня до 17 липня 2020 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.


Результати зовнішнього оцінювання 

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для здобувачів освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

українська мова і література (українська мова);

математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором здобувача освіти);

один із навчальних предметів, зазначених у пунктах 2 - 11 Переліку (за вибором здобувача освіти):


ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2020 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

1. Українська мова і література.

2. Математика.

3. Історія України.

4. Біологія.

5. Географія.

6. Фізика.

7. Хімія.

8. Англійська мова.

9. Іспанська мова.

10. Німецька мова.

11. Французька мова.


ПРОГРАМИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ: