Заклад вищої освіти "Криворізький будівельний коледж"

Новини коледжу, міста, області

Молодіжна рада при ДніпроОДА у партнерстві з громадською організацією Development and Initiative для активної молоді Дніпропетровської області на тему демократії з 01-07 серпня 2021 року.

У Кривому Розі розробили відеокурс "Як захиститись від домашнього насильства". Відбулось це за ініціативи Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках проєкту "Зупинити насильство", який впроваджувався за підтримки громадської організації "Докудейз".

20 травня 2021року в Україні відзначили День вишиванки. Викладачі та студенти коледжу долучилися до свята та вдягнули в цей день вишиванки, засвідчивши свою причетність до національної культури, адже вишита українська сорочка з давніх-давен вважається символом здоров'я, краси, щасливої долі та любові. Бережімо власні традиції!

15 травня 2021 року Україна дев'ятнадцятий рік поспіль відзначає День Європи - символ започаткування нової моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

У суботу, 8 травня, Україна разом з Європою відзначатиме День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями.
Хіба це можливо забути?Зруйновано: 28 000 сіл та 700 міст.
Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів...

29 квітня 2021 року, на інформаційних сторінках https://zno.testportal.com.ua/info/login 389 683 учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

26 квітня 2021 року в Маріупольському будівельному коледжі відбулася онлайн Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді».


Дізнайтеся о новинах першим