Заклад вищої освіти "Криворізький будівельний коледж"

Новини коледжу, міста, області


29 квітня 2021 року, на інформаційних сторінках https://zno.testportal.com.ua/info/login 389 683 учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Проєкт буде корисний як школярам, які визначаються з вибором професії, так і студентам, які зможуть прокачати свої навички планування та тайм-менеджменту, дізнаються які компетенції слід розвивати вже зараз та багато інших цікавинок 😊

У зв'язку з переходом Дніпропетровської області в помаранчеву зону вносяться зміни в освітній процес. З 23 березня 2021 року у закладі освіти впроваджується змішана форма навчання.

Факультет урбаністики та просторового планування КНУБА запрошує на пробні фахові іспити для студентів випускних курсів та випускників коледжів для вступу на спеціальності факультету на базі молодшого спеціаліста в онлайн режимі.

"Жінки - це запрошення до щастя", адже вона втілює ніжність весни, аромат квітів, легкий подих вітерця - все, що робить світ прекрасним і щасливим. Так нехай же, милі пані, ви завжди будете оточені увагою, турботою і коханням! Для вас щирі вітання від джентльменів коледжу!

З метою узагальнення набутих теоретичних знань і навичок, студенти : Берг Таміла, Семенець Анастасія, Сергійчук Єлизавета, Ткач Валерія, Руденко Вікторія, Педан Дар'я, Радолін Сергій, Шенцев Єгор, Якобінчук Анна, Єленич Ірина взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови і отримали сертифікати. Особливо хочеться відзначити...

Дізнайтеся о новинах першим