Заклад вищої освіти "Криворізький будівельний коледж"

Новини коледжу, міста, області

17 листопада студенти відзначають свято молодості та краси - День студента! Це чудова нагода згадати про успіхи та досягнення студентів за 2020-2021 навчальний рік і представити кращих з кращих!

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. З нагоди свята викладачі та студенти коледжу долучилися до флешмобу "Вивчаймо українську разом!" За відмінні результати, отримані при написанні диктанту, Почесними грамотами були нагороджені директорка коледжу Ківітова В.В., заступниця директорки з навчальної роботи Гладун Ю.О....

З особистої відповідальності починається розвиток демократичного суспільства. Саме тому. наші студенти взяли участь у фоточеленджі " Розвиваймо свої таланти! " до Всеукраїнського дня відповідальності, де одним з пунктів декларації є звернення до молоді щодо розвитку своїх талантів та здібностей.

11 жовтня студентки нашого коледжу Кравчук Ксенія та Романова Єлизавета під керівництвом викладачів Кудряшовоії П.Я. та Коваленко О.О. взяли участь у Всеукраїнській онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників і захисниць України «Ми - нащадки козацької слави», який пройшов під егідою Міністерства освіти і науки. Ксенія...

08 жовтня 2021 року в приміщенні МКЗК "Народний дім" відбувся районний урочистий захід "Свято трудової слави", на якому були присутні ветерани праці Металургійного району, члени районної організації ветеранів, громадськість району, робоча молодь та студенти.

20.09.2021 студенти ЗВО "Криворізькій будівельний коледж" долучилися до Міжнародного дня студентського спорту. Під запальну музику здобувачі освіти енергійно виконували спортивно-танцювальний флешмоб. Далі були проведені змагання з армреслінгу та стрибків на скакалці.


Дізнайтеся о новинах першим