Заклад вищої освіти "Криворізький будівельний коледж"

Новини коледжу, міста, області


Святковий настрій, любов до рідного краю. Гордість за свою мову відчули працівники коледжу під час участі в мовознавчій вікторині з нагоди Міжнародного дня рідної мови, яку підготували та провели викладачі-філологи Коваленко О.О. і Ашурко Ю.О. Учасники заходу своєю активною участю засвідчили, що вони є справжніми шанувальниками мови. Переможці були...

Не залишатися осторонь чужого горя, допомагати і не бути байдужими - саме такі бажання виявили студенти нашого коледжу. Тому 22.02.2021 в рамках проєкту «Молодіжні лідери України» студентська молодь Закладу вищої освіти "Криворізький будівельний коледж" зустрілася з представниками Криворізької міської організації Червоного Хреста. Сподіваємося на...

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".

ЗВО «Криворізький будівельний коледж» 25 лютого 2021 року запрошує прийняти участь у ІІІ турі Міжрегіональної науково- творчої очно-заочної конференції «Україна єдина -творчість молодих».

Людські надії і сподівання в усі віки пов'язуються зі щасливим коханням. Саме тому студенти та викладачі коледжу з нетерпінням чекали особливого дня - Дня всіх закоханих.

З метою вивчення запиту молоді на додаткове навчання та створення навчальних планів, програм функціонування IT-школи та Школи підприємництва у Центрі креативної економіки, який буде створено у місті Кривому Розі, просимо долучитися до онлайн-опитування студентів різних курсів.

Дізнайтеся о новинах першим