З нагоди Дня міста Кривий Ріг

26.05.2023

Виконком  Металургійної районної у місті Кривому Розі ради інформує:

Наш славний Кривий Ріг відзначає свою 248-му річницю. Історію міста пишуть люди різних поколінь і професій. 

З нагоди Дня міста ми відзначаємо кращих працівників підприємств, закладів, установ, організацій району і щиро дякуємо кожному, хто не залишається осторонь, хто в такий складний час знаходить в собі сили, відвагу, можливості допомагати іншим, чия активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху, це важлива складова нашої Перемоги. Із перших днів війни всі установи, підприємства, заклади та організації нашого району стали надійним тилом для військових та дієвої допомогою для міста. 

Ви – опора нашого життя на різних фронтах: економічному, інформаційному, культурному, освітньому і особливо, волонтерському. День міста - це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним. 

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав з різних причин, щоб залишитися назавжди. Бажаємо, щоб з кожним роком наше місто розквітало і ставало гарнішим, щоб краще жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину.

Адміністрація закладу освіти вітає Коваленко Ольгу Олександрівну з нагородою.