Всеукраїнський тиждень протидії булінгу 2023

27.09.2023

25 вересня в коледжі стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу . Протягом тижня в групах відбулися просвітницько-профілактичні заходи, спрямовані на запобігання усіх проявів насилля та привернення уваги молоді до проблем булінгу. 

 Так, класний керівник гр. Б-23(189) М.В. Воронова провела виховну годину «Цькування це…» в межах ІV національного антибулінгового уроку ГО «Не цькуй». Здобувачі освіти ознайомилися з видами цькування (фізичним, психологічним, економічним) та виконали інтерактивні вправи «Я вмію дякувати» та «Я вмію перепрошувати» Особливу увагу на заході було приділено кіберцькуванню. 

А в гр. Б -42 (182) під керівництвом класного керівника О.О. Коваленко відбувся диспут "Булінг очима молоді", де студенти вчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту, висловлювали власні думки стосовно усіх видів цькування, пропонували варіанти поведінки в різних ситуаціях та здобували навички ненасильницької поведінки. Отримані знання допомогли зрозуміти студентам, що будь-які прояви насильства (булінгу) над людиною неприпустимі і є порушенням її прав.