Всеукраїнська дистанційна олімпіада з української мови
03.03.2021
З метою узагальнення набутих теоретичних знань і навичок, студенти : Берг Таміла, Семенець Анастасія, Сергійчук Єлизавета, Ткач Валерія, Руденко Вікторія, Педан Дар'я, Радолін Сергій, Шенцев Єгор, Якобінчук Анна, Єленич Ірина взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови і отримали сертифікати. Особливо хочеться відзначити Іванову Анастасію, студентку групи Б-21 (180), яка отримала диплом І ступеня.
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200001231-17fb617fb8/IMG_20210303_112547.jpg?ph=175d80e12f)