Тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін

12.05.2023

08 травня розпочався тиждень циклової коміісії " Загальнотехнічних дисциплін" . Аби зацікавити здобувачів освіти та мотивувати їх до вивчення дисциплін технічного спрямування, голова циклової комісії А.В. Цитович провела інформаційний захід "Зустріч з невідомим". Вона ознайомила студентів І-ІІ курсів з переліком технічних дисциплін та їхніми основними характеристиками. Викладачка наголосила на важливості отримання фахових знань, без яких неможливе будівництво будь-якої споруди та продемонструвала наслідки недотримання технічних показників на прикладах світової архітектури. Здобувачі освіти активно долучилися до заходу: ставили запитання і ділилися своїми враженнями. Дякуємо Агнессі В'ячеславівні за цікавий та важливий захід!


9 травня тиждень циклової комісії "Загальнотехнічних дисциплін" продовжила А.В. Миркотан. Вона провела інформаційну зустріч на тему:" Цікаве про будівельні матеріали ".Студенти 1-2 курсів дізналися про найдавніші будівельні матеріали та вироби з деревини, кераміки, металу , каменю, бетону та інших матеріалів. А, щоб продемонструвати здобувачам освіти міжпредметну інтеграцію, 10 травня К.В. Скрібцова запропонувала студентам здійснити подорож історичною, математичною та архітектурною станціями і поринути у світ математиків Піфагора та Евкліда, художників Леонардо да Вінчі та Альбрехта Дюрера.

Дякуємо викладачам за цікаві та корисні заходи!

 

11 травня тиждень циклової комісії "Загальнотехнічних дисциплін" завершила Л.В. Хабеця. Разом зі студентами вона провела інформаційну зустріч "Фізика в будівництві". Викладачка пояснила, як знання з основних розділів фізики застосовують в будівельній галузі. Продемонструвала приклади правильної теплоізоляції будівель, штучного освітлення, звукоізоляції, а здобувачі освіти підготували презентації про фізичні закони та принципи, якими керуються будівельники, а також розповіли цікаві факти з фізики, зокрема, представили наукові дослідження американських вчених про швидкість вітру з візуалізацією вітромобіля, який рухається швидше за вітер .Дякуємо Ларисі Володимирівні та студентам за цікавий і змістовний захід!