Парад вишиванок

17.05.2019

Вишиванка - не просто модний тренд, а улюблена річ гардеробу для викладачів та студентів ЗВО "Криворізький будівельний коледж", які 16 травня 2019 року взяли участь у Параді вишиванок. Хода почалася біля Георгіївської дзвіниці і пройшла по проспекту Металургів до пам'ятника Козаку Рогу, майорівши розмаїттям барв і візерунків вишиванок. Чудовий  настрій та гордість за свою країну, своє місто переповнювали учасників Параду вишиванок.

Всесвітній день вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення - щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

За оцінками журналіста інформаційного порталу «Перший Криворізький» з місця події, на парад вишиванок зібралось близько двох тисяч учасників.