Міжрегіональна науково- творча очно-заочна конференція "Україна єдина - творчість молодих"
ЗВО «Криворізький будівельний коледж» 25 лютого 2021 року запрошує прийняти участь у ІІІ турі Міжрегіональної науково- творчої очно-заочної конференції «Україна єдина -творчість молодих».
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200001201-68eb268eb4/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0.jpg?ph=175d80e12f)
Тема «Реконструкції промислових галузей України: проблеми та шляхи вирішення»
Запрошуємо здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, взяти участь у Конференції.
На Конференцію подаються самостійно підготовлені роботи Учасників з актуальних проблем у галузі природничо-математичних, техніко-технологічних, економічних, соціально-гуманітарних наук, які є пошуковими або творчими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, можливо впроваджені у виробництво або застосовані у освітньому процесі.
Мета конференції:
- виявлення наукового і творчого потенціалу здобувачів освіти, забезпечення трибуни для вільного обміну думками;
- стимулювання і підтримка науково-творчої діяльності молоді, сприяння професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи та самостійного пошуку шляхів вирішення актуальних проблем;
- об'єднання широкого кола здобувачів освіти на основі спільного інтересу до науки.