Конференція "Українки в науці, яким аплодує світ"

15.02.2021

Студентки нашого коледжу прийняли участь у конференції "Українки в науці, яким аплодує світ".

Онлайн-конференція "Українки в науці, яким аплодує світ" - це захід приурочений до Міжнародного дня дівчат і жінок у науці, основною метою якого є подолання гендерних стереотипів про дівчат і жінок в науці та демонстрація наукових досліджень українських науковиць. 

На заході фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розповіли про те, як їм вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ.  Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень - жінки можуть абсолютно ВСЕ!

"Бути науковицею - це інвестиція. Наука пасує жінкам!"

"Ніколи не порівнюйте себе з іншими науковицями, завжди намагайтеся працювати для себе на найбільш високому рівні"

"Ви повинні, по-перше, знайти справу, яка вас буде надихати так, щоб вам нічого у житті не було страшно. А, по-друге, ви повинні пам'ятати - все, що ви робите, це і є ваш космос. Ви сьогоднішня, вчорашня і завтрашня - це все, що ви робите вже сьогодні"

"Наука це не складно насправді, це реально цікаво. Треба досить багато попрацювати, адже це довготривала інвестиція. Але результат обов'язково буде"

Однією з рекомендацій було і проведення заходів із відомими науковицями для покращення знань дівчат про наукову кар'єру, тож слідкуйте за нами - далі ще більше крутих заходів! 

 Читай детальніше про наше святкування за посиланням: https://csr-ukraine.org/.../international-day-of-women.../

Подивитися запис онлайн конференції "Українки в науці, яким аплодує світ" можна за посиланням: https://youtu.be/UIzG3WIu6k8 

Запис онлайн дискусії "Як збільшити кількість дівчат у науці" за посиланням: https://youtu.be/zZ0dfcqWrG