11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. 

12.02.2021

11 лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. 

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM за підтримки L'oreal запрошують студенток та викладачок  взяти участь в онлайн Конференції «Українки в науці, яким аплодує світ», яка відбудеться 12 лютого 2021 року з 15:00 до 17:00.

«Українки в науці, яким аплодує світ» - захід для дівчат STEM-спеціальностей з різних навчальних закладів України, на якому фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розкажуть про те, як їм вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ. Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень - жінки можуть абсолютно ВСЕ!

Захід відбудеться 12 лютого з 15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у мережі Інтернет. До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях.

Під час конференції глядачки познайомляться з надихаючими жінками в науці, дізнаються про їх історію успіху та дослідження, а також зможуть взяти участь в інтерактивних вікторинах та виграти круті подарунки від L'Oreal. Участь у заході безкоштовна.

Запрошуємо долучитись до заходу.