Міжрегіональна науково- творча очно-заочна конференція "Україна єдина - творчість молодих" 

01.03.2021

25 лютого 2021 року в стінах нашого закладу освіти відбувся ІІІ тур Міжрегіональної науково- творчої очно-заочної конференції «Україна єдина -творчість молодих». Цьогорічна тематика конференції «Реконструкція промислових галузей України. Проблеми та шляхи вирішення». 

У роботі науково-практичної конференції, вже традиційно, взяли участь студенти та викладачі закладів фахової передвищої освіти не тільки нашого міста і Дніпропетровської області, а й студенти та викладачі з міст Харкова та Рівне. Це знакова подія для нашого коледжу, адже вперше науково-творча Конференція відбувається в режимі онлайн. А це прекрасна можливість надати здобувачам освіти різних освітніх закладів України поспілкуватися на науковому рівні, обмінятися ідеями і обговорити наукові проблеми, оволодіти практичними навичками у сфері наукової діяльності, зрештою, зав'язати або зміцнити дружні стосунки з учасниками інших закладів освіти.

Проведення Конференції стало доброю традицією коледжу, тому що виховання у майбутніх фахівців самостійності, творчого мислення та відповідальності є основним завданням фахових передвищих освітніх закладів України. Важливою передумовою вдосконалення цих якостей була і залишається наука. Зрозуміло, що сучасна наука не може розвиватися без обміну досвідом та пошуку можливостей для апробації та впровадження результатів досліджень.

До роботи в журі були запрошені викладачі Криворізького національного університету, провідні спеціалісти в галузі енергетики, будівництва та металургії нашого міста. Член журі Олексій Коношко залишив відгук на своїй сторінці в Фейсбуці, де відзначив високий професійний рівень проведення конференції.

Позитивні відгуки про високий рівень організації та проведення конференції на адресу адміністрації були надіслані від багатьох учасників конференції.

У Конференції взяли активну участь і студенти та викладачі нашого коледжу: 

Ярова Юлія - І місце, 

Чабаненко Богдан - ІІ місце, 

Берг Таміла - ІІ місце, 

Байдан Владислав - ІІ місце, 

Гурова Вікторія - ІІІ місце, 

Кулібаба Валерія, Нікулін Віталій - ІІІ місце. 

Вітаємо переможців!

Я переконана, що отримані в освітніх закладах знання дозволять здобувачам освіти, учасникам конференції у майбутньому реалізувати творчий потенціал, досягти значних висот в обраній професії та зрештою змінити світ на краще.

Директор ЗВО "Криворізький будівельний коледж"

Віта КІВІТОВА