Свято "День знань"
31.08.2019
Заклад вищої освіти "Криворізький будівельний коледж" запрошує Вас на свято "День знань", яке відбудеться 2 вересня 2019 року о 8-30 біля корпусу коледжу.
Шановні викладачі та студенти!
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200000530-a49f7a49f8/t_1_dzvinok.jpg?ph=175d80e12f)
Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!
Це - день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні.
Адміністрація ЗВО "Криворізький будівельний коледж"