Дистанційне навчання
19.10.2020
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням короновірусної хвороби та з метою виконання навчальних планів і програм, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України у Закладі вищої освіти "Криворізький будівельний коледж" запроваджується змішана форма здобуття освіти на період з 19 жовтня по 15 листопада 2020 року.
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200001046-4a1b44a1b7/%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82.jpg?ph=175d80e12f)