День студентського самоврядування 2023
01.10.2023
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200003903-a7cd6a7cd8/Screenshot_1-94.jpeg?ph=175d80e12f)
29 вересня в коледжі відбувся день студентського самоврядування до Дня працівників освіти. Студенти коледжу спробували себе в ролі викладачів, а щоб заняття пройшли на високому рівні , "викладачі" заздалегідь ознайомилися з темами занять, самостійно підготували цікавий матеріал. Цей день подарував і студентам, і викладачам багато позитивних емоцій та вражень. Так, голова студентської ради Анна Якобінчук після занять зізналася: " Нам сподобалося, було цікаво провести пари замість викладачів, і попри хвилювання ,ми впоралися зі своїми обов'язками, адже нам допомагали викладачі і було достатньо часу, щоб підготуватися. Та ми зрозуміли, що професія викладача нелегка та дуже відповідальна !"