День Героїв Небесної Сотні

22.02.2021

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні". 

Цього дня вшановуємо пам'ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), інші загинули пізніше - у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об'єднують наших героїв - борців за свободу та незалежність України різних часів.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, студенти групи Б-12 (182) (класний керівник Коваленко О.О.) долучилися до акції « Ангели пам'яті». Білих паперових ангелів , зроблених власноруч, студенти повісили на стенд «Герої не вмирають»