День Героїв Небесної Сотні
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні".
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200001211-3e74e3e750/%D0%92%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0%2020%20.02.2021.jpg?ph=175d80e12f)
Цього дня вшановуємо пам'ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), інші загинули пізніше - у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Почуття гідності та честі, право на самовизначення є головними цінностями українців. Ці риси об'єднують наших героїв - борців за свободу та незалежність України різних часів.
Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.
З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, студенти групи Б-12 (182) (класний керівник Коваленко О.О.) долучилися до акції « Ангели пам'яті». Білих паперових ангелів , зроблених власноруч, студенти повісили на стенд «Герої не вмирають»