1 вересня 2020 року
Найкращі побажання з першим осіннім днем та початком нового навчального року.
![](https://175d80e12f.clvaw-cdnwnd.com/6bf7c80c8464899125590752fd5e3dd1/200000931-7be4e7be52/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%20%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8C%201.jpg?ph=175d80e12f)
Цього осіннього дня студенти та викладачі Закладу вищої освіти "Криворізький будівельний коледж" традиційно попрямують до освітнього закладу, адже розпочинається новий навчальний рік.
Нехай цей рік - рік тільки успіху і перемоги. Нехай невичерпним буде джерело натхнення і цілеспрямованості. Удачі у всіх починаннях, сміливості для всіх ідей, блискучих результатів в навчанні і, звичайно, високих творчих польотів.
Бажаємо сил, завзяття, наполегливості і цілеспрямованості, бажаємо пізнавальних уроків, галасливих змін, захоплюючих подорожей по різних країнах і цікавих знайомств з великими людьми історії, бажаємо цікавих експериментів і веселих конкурсів, а також відмінного настрою і максимум успіхів у цьому навчальному році.
З 1 вересня!