8 серпня - День будівельника

10.08.2021

8 серпня в Україні відзначають День будівельника. Напередодні свята відбулися міські урочистості, де мер Костянтин Павлов та голова Криворізької галузевої організації профспілок працівників будівництва та промбудматеріалів Олімпіада Фарафонова привітали фахівців, щиро подякували їм та нагородили кращих з кращих. 

Приємно відзначити, що до нагородження представлені і працівники нашого коледжу. Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кадрів для будівельної галузі та з нагоди Дня будівельника директорку коледжу Віту Ківітову було нагороджено знаком "За заслуги перед містом", а Почесні грамоти Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок, виконкому Криворізької у місті ради та Криворізької галузевої організації профспілок працівників будівництва та промбудматеріалів вручили викладачам коледжу Ларисі Барановій, Наталії Тарасевич, Тетяні Мінченко. Вітаємо наших колег з високими та почесними нагородами! 

Будівельники - це особливий народ. Вони не раз ставали героями численних анекдотів і всілякої критики. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Згадаймо, кому ми зобов'язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об'єктів, звичайно ж нашим дорогим будівельникам.

В Україні свято День будівельника було встановлено підписаним 22 липня 1993 Указом Президента України № 273/93 і також святкується щорічно у другу неділю серпня, а його офіційна назва, як и тоді звучить як "День Будівельника".