Міжнародний жіночий день

08.03.2019

Міжнародний жіночий день 8 березня - свято весни, любові та краси, яке не залишило без уваги і жінок в Криворізькому будівельному коледжі. 7 березня на честь свята в конференц-залі відбувся концерт, підготовлений студентами та викладачами коледжу. На свято запрошені ветерани праці, які працювали в коледжі гне один десяток років.

Відкриваючи урочисту частину свята, директор коледжу Ківітова Віта Володимирівна привітала усю жіночу половину колективу зі святом, побажала усім жінкам тепла, любові, радості і благополуччя, висловила слова глибокої вдячності ветеранам праці та колегам за їх внесок у загальний доробок Криворізького будівельного коледжу. 

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Так, з привітальним словом до жінок звернулись голова профспілкової організації працівників будівельної галузі Фарафонова Олімпіада Іванівна. Вона подякувала жінкам за атмосферу поваги та гармонії, за прагнення і досягнення найкращих результатів у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Від імені профспілкового комітету коледжу слова вітання та подяки жінкам висловив голова профспілки Ашурко Юрій Олексійович.

Програма святкового концерту була динамічною, виконавська майстерність і сценічна культура емоційно підкорили присутніх у залі, викликали бурхливі оплески та овації, а справжньою родзинкою концерту були виступи викладачів Вексельман Гани Володимирівни і Брусило Андрія Олександровича.

Можна з упевненістю сказати, що святкування 8 березня пройшло щиро, з гарним настроєм, у теплому колі коледжанської родини.