День Закоханих у коледжі

19.02.2019

День Закоханих - найромантичніше свято. 

14 лютого люди поспішають зізнаватися в любові, вітати своїх других половинок і радувати їх приємними сюрпризами.

У стінах нашого коледжу відбулося свято "День закоханих" де в конкурсній програмі булу головне завдання знайти собі половинку серця. Всі конкурси оцінювалися журі. На святі були присутні і представники адміністрації коледжу. Учасники свята були нагороджені солодкими подарунками, а також були обрані Валентин і Валентина року. 

10 фактів про свято День святого Валентина 

  1. В Європі День святого Валентина почали відзначати з 13 століття, в США - з 1777 року. В Україні це свято прижилося зовсім недавно. 
  2. У середньовічній Європі існувало повір'я - перша людина, якого ви зустріли вранці в день святого Валентина буде вашим чоловіком. Звичайно, якщо він протилежної статі і не перебуває в шлюбі.
  3. Ще один цікавий факт про День святого Валентина, а саме про невід'ємне атрибуті 14 лютого - святкової валентинці. Таку листівку перший раз відправив Герцог Орлеанський для своєї коханої дружини в 1415 році. На той момент він перебував у полоні.
  4. Згідно з даними італійської поштової служби, більше тисячі валентинок щорічно приходять на ім'я Джульєтти в місто Верона, де проживали шекспірівські герої «самої сумної повісті на світі». 
  5. Крім романтиків, День святого Валентина чекають виробники солодощів і власники квіткових магазинів. Як стверджують американці, в США в цей день щороку продається більше 100 мільйонів троянд, а на шоколад і цукерки закохані в цілому витрачають близько 700 мільйонів доларів. 
  6. А ось англійці готові здивувати не тільки своїх коханих, а й вихованців. Так-так, 14 лютого тисячі жителів туманного Альбіону дарують подарунки домашнім тваринам.
  7. Згідно зі статистикою, жінки готуються до свята заздалегідь, але витрачаються на подарунок своїм коханим вдвічі менше, ніж це роблять чоловіки. 
  8. Сім років тому, в цей день в Мехіко був зареєстрований світовий рекорд з наймасовішого поцілунку, в якому взяло участь близько 40 000 чоловік. 
  9. У Голландії теж є своя особливість у святкуванні Дня святого Валентина. Наприклад, якщо жінка зробить пропозицію чоловікові, це не буде розцінюватися, як поганий тон. Більш того, в разі відмови, він зобов'язаний подарувати їй сукню. 
  10. Як з'ясувалося, не у всіх країнах широко відзначають 14 лютого. День всіх закоханих строго-настрого заборонений в Ірані і Саудівській Аравії. Порушників цього закону чекає чималий штраф.