День пам'яті та примирення... Ніколи знову...

10.05.2021

У суботу, 8 травня, Україна разом з Європою відзначатиме День пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями.

Хіба це можливо забути?
Зруйновано: 28 000 сіл та 700 міст.

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім від ворога до лав Червоної армії пішло понад 7 мільйонів українських синів і доньок. В арміях Союзників воювали 250 тисяч, а в Українській повстанській армії - понад 100 тисяч вояків.

За кожною із наведених цифр стоять долі конкретних людей. Без їхніх історій наша пам'ять про Другу світову не буде цілісною. Спільна перемога над нацизмом була б неможливою без внеску українців - без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей.

І не лише сьогодні, в День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни ми згадуємо... Щодня відгомін катастрофічних наслідків війни ятрить серця мільйонів людей. Щодня ми повторюємо в глибинах серця і душі «Ніколи знову». Щодня ми обіцяємо собі й іншим пам'ятати й ніколи не повторювати історію багатомільйонних втрат, історію війни.

А сьогодні, в день пам'яті та примирення по особливому відчувається біль, нестерпний біль від рани, яка ніколи не загоїться.

Ніколи знову!

З метою вшанування пам'яті жертв цієї трагічної сторінки людства, в будівельному коледжі пройшли такі заходи : 

- урок мужності "Ніколи знову!" (гр.182, Коваленко О.О.); 

- створили відеоролик "Пам'ятаємо. Перемагаємо!" (181 гр., Скрібцова К.В.) ; 

- взяли участь в церемоніі покладання квітів до пам'ятника загиблим заводчанам та пам'ятного знака на честь загиблих воїнів 6-го окремого штурмового стрілецького батальйону; 

- долучилися до Всеукраїнської акції "Маки пам'яті". 

Вічна пам'ять і слава героям!